network

Kodukant kutsub üles taotlema vabatahtliku sõbra märgist

Kodukant kutsub üles taotlema vabatahtliku sõbra märgist kuni 22. jaanuarini

Ühendused, võimalus taotleda Vabatahtliku sõbra märgist ja ühtlasi saada tasuta nõustamist ja kõrvalpilku oma ühenduse vabatahtliku tegevuse korraldamiseks.

Eesti Külaliikumine Kodukant võtab vastu vabaühenduste sooviavaldusi vabatahtliku sõbra märgi taotlemiseks kuni 22. jaanuarini e-posti teel ehapaas@gmail.com

Kodukant pakub märgi taotlejatele:

  • asjatundlikku kõrvalpilku olukorra analüüsimisel
  • soovitusi vabatahtliku tegevuse korralduse läbimõtlemiseks ja arendamiseks
  • tunnustust vabatahtlike kaasamise parendamise jõupingutustele
  • senisest suuremaid võimalusi vabaühenduste tutvustamisel vabatahtlikele.

Vabatahtliku sõbra märgi taotlemisest huvitatud vabaühendustel palume saata vabas vormis sooviavaldus e-postile ehapaas@gmail.com. Kirjas tuleb märkida organisatsiooni nimi, esindaja kontaktandmed, organisatsiooni olulisemad tegevusalad ja viide kodulehele. Märki võivad taotleda nii suured kui väikesed organisatsioonid!

Nii taotlejad kui ka märgise saanud organisatsioonid on oodatud esimesele ühiskohtumisele 3. veebruaril Tartus Domus Dorpatensise keskuses, Raekoja plats 1. Kokkusaamise eesmärgiks on omavahel tuttavaks saada, üksteise kogemustest õppida ning jagada praktikaid vabatahtliku tegevuse korraldamisest ühingutes. Ühtlasi on uutel märgise taotlejatel võimalus saada tuttavaks oma tulevase hindajaga ning leppida kokku juba edasistes tegevustes.  Täpsem info pärast 22. jaanuarit.

Kontaktisik: Eha Paas, vabatahtliku valdkonna juht, Eesti Külaliikumine Kodukant, tel 517 0214 ja e-post eha@kodukant.ee

Lisainfo: http://vabatahtlikud.ee/uudis/taotle-oma-organisatsioonile-vabatahtliku-sobra-mark-2/