network

Tegevused aastal 2017

Eile kohtus Pärnumaa Vabatahtlike keskuse nõukoda Pärnu politseijaoskonnas, et arutada 2017 aasta tegevusi ning tegevuskava. Sellel aastal on tegevusi siit ja sealt ning oma osa on ka kindlatel traditsioonidel. Mais on ju tulemas Teeme Ära! talgud ning meie oma Vabatahtlike Tegude Päev. Lisaks sellele jätkame Vabatahtlike klubi tegevustega ning ootame klubisse juurde huvilisi. Pärnumaa Vabatahtlike keskus teeb ka sellel aastal koostööd üle-Eestilise vabatahtlike võrgustikuga, kellega koos proovime rahvusvaheliste partneritega ühisprojekti teha. Lisaks kõigele sellele on oodata aasta lõpu poole veel põnevaid tegemisi ning põnevaid lugusid.

Veebruaris keskendume aasta jooksul tulevate tegevuste tööjaotusele ning tegevuste planeerimisele. Lisaks sellele otsime jooksvalt keskuse juurde vabatahtlike, kes oleks abis sündmuste korraldamisel ning tegevuste elluviimisel.

Märtsis saame kokku vabatahtlike klubiga, kuhu kutsume ka rääkima vabatahtliku, keda Pärnumaa inimene teab (aga seda hoiame veel saladuses). Klubi tegevusi proovime saada ka regulaarseks, et saaksime vabatahtlike kogukonnaga kokku hoida ning lahendada ühiselt probleeme, mis vabatahtliku töö või tegevusega ette tuleb. Kindlasti jagame infot, kogemusi, leiame lahendusi probleemidele ning räägime ka sellest, mis on hästi ja mida võib veel praemini teha.

Vabatahtlike Tegude Päeva osas tuleb nagu ikka astuda samm edasi ning teha midagi teistmoodi, kui eelmine aasta. Vabatahtlike tegude päeva korraldamiseks on muidugi vaja leida juurde tegudais vabatahtlike ning juba vaikselt on ka keskuse juurde sisse asumas kaks uut vabatahtliku, toetamaks turunduslikku ning korraldusliku poolt.

Aasta lõpuks planeerime väikeseid üllatusi vabatahtlikele ning toome välja tublimaid ning tunnustame ka neid läbi väikese tutvustuse, kes on jäänud tunnustamata.

Tuleb põnev aasta!

Kui soovid tulla vabatahtlikuks kirjuta: agnes@parnuvabatahtlik.ee